PREMIUM SWEET Sušenky a křehká těsta 750g

Neohodnoceno
Bezlepková směs na sušenky a křehká těsta, jako je například linecké a veškeré cukroví, quiche, těsto na cheesecake nebo třeba i listové těsto.
S klidem si vytáhněte recepty po babičce a mouku jen vyměňte za PREMIUM SWEET. To je právě jedna z výhod, proč péct z mouky a nez ze škrobu. Vyzkoušejte a sami se přesvědčte.
99 Kč 13,20 Kč / 100 g
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 90
PREMIUM SWEET Sušenky a křehká těsta 750g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bezlepková směs PREMIUM SWEET Sušenky a křehká těsta byla vyvinuta na základě zahraničního trendu - s vysokým obsahem mouky a minimálním obsahem škrobu.
Bez obsahu deproteinovaného pšeničného škrobu, pohanky, soji, lupiny, cukru, vajec a mléčných složek. Vysoký podíl rýžové mouky zaručuje plnou a nasládlou chuť těsta, můžete tak s klidným svědomím omezit i množství cukru.

Složení: Rýžová mouka, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, bramborový škrob, kukuřičná mouka, xanthan. 

Návod na použití - Základní linecké těsto:
200g směsi  PREMIUM SWEET Sušenky a křehká těsta, 55g cukru, 120g rostlinného tuku/másla pokojové teploty, 1 vejce, špetka soli.
Z uvedených surovin vypracujeme v hnětači konzistentní těsto (trvá asi 2-3 minuty), necháme jej ještě chvíli hnětačem propracovat. Mírně pomoučíme si vál/pracovní desku, těsto ještě chvíli zpracováváme ručně, poté hned vyvalujeme a vykrajujeme tvary. Pečeme na pečícím papíře v troubě předehřáté na 175 stupňů asi 12 minut (doba pečení závisí na velikosti a tloušťce tvarů).

Výživové hodnoty ve 100g směsi: 1451,09 kJ/341,49 kcal, tuky: 0,6g, z toho nasycené 0,2g, sacharidy: 80,3g, cukry celkem 0,1g, bílkoviny 3,4g, sůl méně než 0,1g.

PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÁ POTRAVINA.

Vyrobeno v bezlepkovém provoze.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MOUKY A SMĚSI
Hmotnost: 750 kg