V TERMÍNU OD 27.7. DO 2.8. BUDE NAŠE PEKÁRNA V PROVOZU POUZE V OMEZENÉM REŽIMU. PRO PŘÍPADNÉ OBJEDNÁVKY NÁS KONAKTUJTE, PROSÍM, TELEFONICKY NEBO EMAILEM. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

PREMIUM SWEET Perníčky 400g

91
Neohodnoceno
Bezlepková směs na perníčky je složená pouze z mouky, bez škrobů, zbytečných aditiv, lupiny, soji, deproteinovaného pšeničného škrobu a cukru.


  • 19,75 Kč / 100 g
  • (>5 ks) Skladem
79 Kč
Kategorie: MOUKY A SMĚSI
 

Bezlepková směs PREMIUM SWEET byla vyvinuta na základě zahraničního trendu - s vysokým obsahem mouky a minimálním obsahem škrobu.
Bez obsahu deproteinovaného pšeničného škrobu, kukuřice, pohanky, soji, lupiny, cukru, vajec a mléčných složek. Vysoký podíl rýžové mouky zaručuje plnou a nasládlou chuť těsta, můžete tak s klidným svědomím omezit i množství cukru nebo si zvolit vlastní a požadovanou náhradu cukru.
Vhodná přípravu těsta na vykrajované perníčky.

Složení: Kukuřičná mouka, pohanková mouka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (kakaové máslo min. 10%), perníkové koření, kypřící prášek (citronan sodný, jedlá soda, bramborový škrob).

Návod na použití - Medové perníčky:
400g PREMIUM Sweet Bezlepková směs na PERNÍČKY, 2 vejce + 1 žloutek na potření, 140g cukru, 100g rostlinného tuku nebo másla pokojové teploty, 15g medu.
Suroviny smícháme a pomocí robotu nebo hnětače vypracujeme v hladké těsto. Na pomoučeném vále vyválíme placku o výšce cca 3mm a vykrojíme různé tvary pomocí vykrajovátka. Skládáme na plech vyložený pečícím papírem s mírnými odstupy. Před pečením postříkáme vodou. Pečeme ve vyhřáté troubě na 180 stupňů cca 12 minut. Po upečení potřeme žloutkem. Měkké jsou ihned po vychladnutí. Uchovejte v suchu. Nevystavovat přímému slunečnímu záření.

Výživové hodnoty ve 100g směsi: 1497,4 kJ/356,7 kcal, tuky: 3,9g, z toho nasycené 0,46g, sacharidy: 68,4g, cukry celkem 2,3g, bílkoviny 8,77g, sůl 0,8g, vláknina 0,9g.

PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÁ POTRAVINA. Vyrobeno v bezlepkovém provoze.