DÁRKOVÝ POUKAZ NA DORT 800,-


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- dle individuální domluvy, (poplatek: 49,-). 
Pokud máte zájem o dort BEZ LAKTOZY, je možné dort připravit s příplatkem (d 79,- do 149,-, v závislosti na množství použitých surovin).
PŘÍPLATEK ZA EXPRES-DORT (do 24h) je 50% z ceny dortu.

Děkujeme za pochopení.

bez lepku
Dárkový poukaz na dort v hodnotě 800,-
Výrobce:
spolu-bez-lepku.cz
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Cena bez DPH: 695 Kč

Dárkový poukaz na dort v hodnotě 800,- je výborným dárkem pro kohokoli, komu chcete udělat radost třeba jen tak nebo si nejste jistí, jakou příchuť zvolit. v TÉTO HODNOTĚ MŮŽE OBDAROVANÝ VYBRAT DORT Z NAŠÍ NABÍDKY ZDE NA ESHOPU NEBO NECHAT VYTVOŘIT DORT NA PŘÁNÍ. velikost korpusu: 24cm (12-16 porcí), 1 prořez MOŽNÉ KOMBINACE: korpus: čokoláda/vanilka/citron/cheesecake ovocná pomazánka: malina/meruňka/rybíz krém: čokoládový/ovocný/vanilkový/arašídový lehké dortové zdobení POUKAZ JE NUTNÉ UHRADIT PŘEDEM NA ÚČET, POTÉ JE MOŽNÉ JEHO VYZVEDNUTÍ V NAŠÍ PROVOZOVNĚ. V PŘÍPADĚ POŽADAVKU ZASLÁNÍ POUKAZU POŠTOU NA LIBOVOLNOU ADRESU, JE NUTNÉ UHRADIT K CENĚ POUKAZU POŠTOVNÉ 50,-. PŘED PLATBOU VŽDY VYČKEJTE NA FAKTURU! POUKAZ JE PLATNÝ POUZE S RAZÍTKEM, DATEM A PODPISEM. DORT JE TŘEBA OBJEDNAT ALESPOŇ TÝDEN DOPŘEDU.

dle vybraného dortu

dle vybraného dortu

dle vybraného dortu

Doporučené výrobky

Moderní dort Moderní dort
Dort s překvapením Dort s překvapením
MirrorGlazé MANGO MirrorGlazé MANGO