DÁRKOVÝ POUKAZ NA DORT 1200,-


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- dle individuální domluvy, (poplatek: 49,-). 
Pokud máte zájem o dort BEZ LAKTOZY, je možné dort připravit s příplatkem (d 79,- do 149,-, v závislosti na množství použitých surovin).
PŘÍPLATEK ZA EXPRES-DORT (do 24h) je 50% z ceny dortu.

Děkujeme za pochopení.

bez lepku
Dárkový poukaz na dort v hodnotě 800,-
Výrobce:
spolu-bez-lepku.cz
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Cena bez DPH: 1 043 Kč

Dárkový poukaz na dort v hodnotě 800,- je výborným dárkem pro kohokoli, komu chcete udělat radost třeba jen tak nebo si nejste jistí, jakou příchuť zvolit. v TÉTO HODNOTĚ MŮŽE OBDAROVANÝ VYBRAT DORT Z NAŠÍ NABÍDKY ZDE NA ESHOPU NEBO NECHAT VYTVOŘIT DORT NA PŘÁNÍ. velikost korpusu: 24cm (24 porcí), 2 prořezy MOŽNÉ KOMBINACE: ovocná pomazánka: malina/meruňka/rybíz korpus: čokoláda/čokoláda+malina/vanilka/citron/vlašský ořech/red velvet krém: čokoládový/ovocný/vanilkový/arašídový (MOŽNÁ KOMBINACE) vrchní část dortu: čokoládová ganache/ořechy krémové zdobení, různé sladkosti/ovoce, zápich s nápisem POUKAZ JE NUTNÉ UHRADIT PŘEDEM NA ÚČET, POTÉ JE MOŽNÉ JEHO VYZVEDNUTÍ V NAŠÍ PROVOZOVNĚ. V PŘÍPADĚ POŽADAVKU ZASLÁNÍ POUKAZU POŠTOU NA LIBOVOLNOU ADRESU, JE NUTNÉ UHRADIT K CENĚ POUKAZU POŠTOVNÉ 50,-. PŘED PLATBOU VŽDY VYČKEJTE NA FAKTURU! POUKAZ JE PLATNÝ POUZE S RAZÍTKEM, DATEM A PODPISEM. DORT JE TŘEBA OBJEDNAT ALESPOŇ TÝDEN DOPŘEDU.

dle vybraného dortu

dle vybraného dortu

dle vybraného dortu

Doporučené výrobky

FAULT LINE dort FAULT LINE dort
PAVLOVA PAVLOVA
MARSHMALLOW dort MARSHMALLOW dort
MirrorGlazé MANGO MirrorGlazé MANGO