Svatební set


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- dle individuální domluvy, (poplatek: 49,-). 
Pokud máte zájem o dort BEZ LAKTOZY, je možné dort připravit s příplatkem (d 79,- do 149,-, v závislosti na množství použitých surovin).
PŘÍPLATEK ZA EXPRES-DORT (do 24h) je 50% z ceny dortu.

Děkujeme za pochopení.

bez mléčných bílkovin bez lepku bez laktózy
Svatební výbava pro bezlepkáře - malý dort (6 porcí) dle výběru a 300g cukroví a drobného pečiva do výslužky či na stůl+2 italské bagety. BEZ LEPKU, MLÉKA A LAKTOZY
Výrobce:
spolu-bez-lepku.cz
Dostupnost:
Na objednávku
Počet dnů přípravy
14 dnů
NOVINKA

Cena bez DPH: 890 Kč

Set složený z klasického cukroví s různými marmeládami či krémem. Zdobené moučkovým cukrem nebo čokoládou, ořechy, sušeným kvítím či ovocem. Součástí cukroví jsou i oblíbené mřížkované koláčky s různými náplněmi (cca 300g do výskužky i na stůl). K setu patří také malý dort (na 6 porcí) dle domluvy se zákazníkem (a 2 italské bagety (lze obyčejné, bylinkové, olivové nebo se sušenými rajčaty). Set je třeba objednat alespoň 10 dní dopředu, vše připravujeme vždy čerstvé.

V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou. V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Děkujeme.

Klasické linecké cukroví: Rýžová mouka, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, bramborový škrob, kukuřičná mouka, xanthan, cukr, vejce, sůl.
Náplně: malinový marmeláda, meruňková marmeláda, růžová marmeláda.
Krémy: tukový vanilkový/tukový čokoládový
Poleva: čokoládová
Zdobení: mandle, vlašské ořechy, kokos, lískové ořechy, sušené ovoce a květy (maliny, ananas, jablko, chrpa, měsíček, slunečnice).
Cukroví je z 50% klasické linecké a z 50% ořechové (mouka z vlaškých ořechů).

vejce, soja, ořechy

Doporučené výrobky