Ořechový dort s kávovým krémem BEZ MLĚKA a LAKTOZY


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- středa dopoledne (poplatek: 35,-). Objednávky jsou nutné alespoň 3 dny předem. Děkujeme.

bez sóji bez mléčných bílkovin bez lepku bez laktózy
Ořechový korpus s kávovým krémem. průměr 16cm
Výrobce:
Cukrárna bez lepku
Dostupnost:
Na objednávku
Počet dnů přípravy
3 dnů

Cena bez DPH: 399 Kč

Výrobky, které si prostřednictvím eshopu zakoupíte, jsou určen převážně pro osobní odběr, případně rozvoz po Brně. Výrobky, které lze zasílat prostřednictvím DPD nebo poštou, najdete v příslušné kategorii ESHOPU - Sladké dobroty. V případě, že si PEČIVO objednáte přes e-shop, je třeba objednávku uskutečnit alespoň 48 hodin před plánovaným odběrem. Do poznámky v objednávce uveďte datum, kdy si výrobky budete chtít vyzvednout. Vyzvedávání VÝSLOVNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou. V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Děkujeme.

Cukr, rýžová mouka, vejce, bramborový škrob, mleté vlašské ořechy, tapiokový škrob, vejce, kypřící prášek (kukuřičný škrob, vinný kámen, jedlá soda), sůl.
Meruňkový džem: meruňky, cukr, pektin.
Krém: rostlinný tuk Rostlinný tuk (palmový), Rostlinný olej (řepkový), Pitná voda, Emulgátory: estery polyglycerolu s mastným kyselinami, slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin, Jedlá sůl (0,2 %), Konzervant: kyselina sorbová, Regulátor kyselosti: kyselina citronová, Barvivo: karoteny, Obsah tuku: 80 %), moučkový cukr, ztužený tuk (Rostlinné tuky (palmové), Rostlinný olej (řepkový)), káva

vejce, vlašské ořechy

4 dny

Doporučené výrobky