Čokoládový dort


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- dle individuální domluvy, (poplatek: 49,-). 
Pokud máte zájem o dort BEZ LAKTOZY, je možné dort připravit s příplatkem (d 79,- do 149,-, v závislosti na množství použitých surovin).
PŘÍPLATEK ZA EXPRES-DORT (do 24h) je 50% z ceny dortu.

Děkujeme za pochopení.

bez lepku
Kakaový korpus s čokoládovým krémem - průměr 22cm
Výrobce:
Cukrárna bez lepku
Dostupnost:
Na objednávku
Počet dnů přípravy
2 dnů
NOVINKA

Cena bez DPH: 1 249 Kč

Výrobky, které si prostřednictvím eshopu zakoupíte, jsou určen převážně pro osobní odběr, případně rozvoz po Brně. Výrobky, které lze zasílat prostřednictvím DPD nebo poštou, najdete v příslušné kategorii ESHOPU - Sladké dobroty. V případě, že si PEČIVO objednáte přes e-shop, je třeba objednávku uskutečnit alespoň 48 hodin před plánovaným odběrem. Do poznámky v objednávce uveďte datum, kdy si výrobky budete chtít vyzvednout. Vyzvedávání VÝSLOVNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou. V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Děkujeme.

Vejce, cukr, rýžová mouka, kakao holandského typu, bramborový škrob, tapiokový škrob, kypřící prášek (kukuřičný škrob, vinný kámen, jedlá soda), sůl.
Malinová pomazánka ((maliny 50%, pektin, g-f sirup)),
Krém: šlehačka, mascarpone, nízkotučný tvaroh, hořká čokoláda 72%


vejce, mléko, soja

Doporučené výrobky

RED VELVET RED VELVET
Vanilkový dort s ovocem Vanilkový dort s ovocem
SCHWARZWALDSKÝ DORT SCHWARZWALDSKÝ DORT
CITRONOVÝ DORT CITRONOVÝ DORT