BEZLEPKOVÁ CUKRÁRNA A PEKÁRNA


Vítejte v naší virtuální bezlepkové cukrárně a pekárně!
K výrobě nepoužíváme kupované směsi, ale většinu mouk si mícháme sami dle našich vlastních receptur a vyzkoušených poměrů. Vše vyrábíme ručně, nepoužíváme žádné doplňkové technologie, protože chceme, aby každý kus byl originál a abychom zachovali naši filozofii, se kterou do podnikání vstupujeme.
Chceme Vám nabídnout dobroty, které mají vynikající chuť, lahodí chuť a jsou originální. Vše, co odchází z naší výrobny, je poctivý kus práce člověka, jeho rukou, fantazie a nejlepšího vědomí a svědomí.Nepoužíváme deproteinovaný pšeničný škrob, základem našeho "tajemství" je rýžová mouka spolu s dalšími moukami a případně škroby vyrobených z přirozeně bezlepkových surovin. 
Chceme Vám ukázat, že i při bezlepkové dietě konečně zažijete pocit, že si nemůžete vybrat z několika druhů pečiva, nespočtu výrobků cukrářských neb třeba balených sušenek, cookies apod. 
Naše pečivo chutná jako pečivo, má chuť, barvu, tvar i konzistenci. Naše zákusky Vás nadchnou nejen chutí, ale také designem a případně i balením. A pamatujte - vždy se jedná o orginál!
Přejeme si - přejeme Vám, ať Vám chutná!

Odběr výrobků z cukrárny a pekárny

Výrobky, které si prostřednictvím eshopu zakoupíte, jsou určen převážně pro osobní odběr, případně rozvoz po Brně.
Výrobky, které lze zasílat prostřednictvím DPD nebo poštou, najdete v příslušné kategorii ESHOPU - Sladké dobroty.

V případě, že si PEČIVO objednáte přes e-shop, je třeba objednávku uskutečnit alespoň 48 hodin před plánovaným odběrem. Do poznámky v objednávce uveďte datum, kdy si výrobky budete chtít vyzvednout. Vyzvedávání VÝSLOVNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ.
V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou.

V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury.

Děkujeme.